Vizyonumuz

- Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak.
- Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak.
- Tüm halkımızın desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek.
- Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin damak tadına yönelik olarak özel tatlar hazırlayarak sunmaktır. Müşterilerimizin kaliteli yemek yemenin dışında eğlenmek içinde tercihi olmak adına beklentilerini  en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca misyonumuzdur.

Değerler

YELOĞLU Balıkçılık, kendisini var eden doğal ve insani değerlere bir minnet borcu olarak derin bir saygı duyar ve tüm faaliyetlerinde bu saygının belirgin izleri vardır. Kamuya, halka ve iş ortaklarına karşı şeffaftır. İş süreçlerinde her türlü ayrımcılığın karşısında, dürüstlük, adalet ve eşitlik ilkelerinin yanındadır. Her kademede dayanışma ve açık fikirliliğin YELOĞLU Restaurant'ı sektörünün öncüsü ve lideri yapan özellikler olduğuna dair bilinç vardır. YELOĞLU Restaurant, sürdürülebilir ilerlemeye inanır. 

Her bir YELOĞLU Restaurant çalışanı;

Müşteri odaklıdır

Tüm iç ve dış müşterilerinin memnuniyeti için uğraşır. Müşteri memnuniyeti hedefleri arasında birinci sıradadır.

Azimlidir

Hedefe kilitlenir, bu doğrultuda önüne çıkan zorluklarla yılmadan mücadele eder. Yeterince istendiğinde, aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığını bilir ve buna inanır.

Sorumluluk sahibidir

Kendi üzerine düşen sorumluluk ve görevin bilincindedir. Görevini hakkıyla yerine getirmek üzere çalışır ve kendi ekibine karşı sorumluluk sahibidir. Zincirin bir halkası olduğunu bilir, başarmak için birbirine destek olur.

Yenilikçidir

Araştırmacıdır, yeniliklere ve kişisel gelişime açıktır; sektörel gelişmeleri takip eder, yeni fikirler üretir ve paylaşır. Her zaman daha iyisinin yapılabileceğine inanır. Daha iyisine ulaşmak için çaba gösterir.

Dürüst ve adildir

Görevi icra ederken etik değerlerden ödün vermez. Doğruluktan şaşmaz; verdiği sözü tutar, tutamayacağı sözler vermez.  İş arkadaşlarına ve YELOĞLU Restaurant müşterilerine karşı aynı hassasiyet içinde görev ve sorumluluğunu bilir ve ona göre hareket eder.
Çözüm odaklıdır

Sorun değil çözüm üreten, analitik düşünebilen bireylerdir. Çözümsüzlük gerekçeleri öne sürmez, çözüm yolları üretir.
Verimlilik odaklıdır

Her alanda tasarruf fırsatlarını gözeterek, giderleri minimize ederek görevini mümkün olan en verimli biçimde icra eder.